Naujienos
 • 2016 11 08 Patarimai, padedantys biure sukurti gerą atmosferą

  Patarimai, padedantys biure sukurti gerą atmosferą Įmonės darbuotojai, jų žinios ir patirtis yra kiekvienos įmonės svarbi sudedamoji dalis. Žmogiškųjų išteklių specialistai ir teoretikai yra sudarę ilgus sąrašus būdų, kaip kelti ...

 • 2016 10 18 Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo

  Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo. Vis daugiau atsiranda informacijos apie reguliuojamo aukščio stalus. Kaip parodė Vašingtono Universiteto tyrimas, šie stalai ne tik padeda geriau susikoncentruoti, būti aktyvesniems, skatina ...

 • 2016 01 05 Naujieji priimamojo baldai “Neta” - šiuolaikiniam biurui

  UAB “Vildika” pagamino naujus priimamojo baldus “Neta”. Baldų autorius Vaidas Zabulionis siekė, kad priimamojo baldai atspindėtų naujausias biuro baldu tendencijas, tačiau nebūtų vienadienis madingas baldas, tarnautų šeimininkams ilgai.

 • 2016 05 19 "Kėdžių centras“ – 10 įdomių ir sėkmingų metų

  Baigiantis metams, verslo įmonės ne tik įsigilina į įmonės balanso skaičiukus, bylojančius kaip sekėsi darbuotis, bet ir įvertina ne mažiau reikšmingus dalykus: įgytą patirtį, įveiktus iššūkius, įgyvendintas idėjas. O jeigu dar tie metai įmonės gyvenime - jubiliejiniai! „Kėdžių centrui“ 2013 metai buvo dešimti įdomios ir sėkmingos veiklos metai. Apie svarbiausius „Kėdžių centro“ raidos etapus pasakoja UAB „Vildika“, kuriai priklauso „Kėdžių centro“ salonas Vilniuje,savininkas Robertas Lazauskas.

 • 2013 01 04 Pasitelkusi informacines technologijas „Vildika“ sėkmingai didina darbo našumą

  Siekdama plėsti savo pardavimus bei didinti įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose, UAB „Vildika“ vykdo darbo našumo optimizavimo ir eksporto didinimo diegiant informacines technologijas projektą.

 • 2012 11 13 "Išsipildymo akcijai 2012" neabejingi

         „Vildikos“ darbuotojai lapkričio 6 dieną  prisidėjo prie kilnios „Išsipildymo akcijos 2012“ ir surengė įmonėje „Pyragų dieną“.  Šiųmetinės, dešimtosios jubiliejinės labdaros akcijos iniciatyva buvo pakviesti  Lietuvos biudžetines ir verslo ...

 • 2012 10 19 „Vildika“ planuoja automatizuoti gamybą

  Biuro baldus gaminanti bendrovė „Vildika“ siekia didinti eksportą ir kiek įmanoma automatizuoti gamybą - kad būtų konkurencingesnė užsienio rinkose. Įmonė investavo į verslo valdymo sistemą, o kitąmet ketina imtis iš pagrindų atnaujinti įrenginius.

 • 2011 12 16 Investicijų vaisius raškys kitąmet

  Biuro baldų gamintoja UAB "Vildika", šiemet laimėjusi ne vieną didesnį konkursą, pajamas jau padvigubino. Dabar vykdomos investicijos į "lieknesnę" gamybą ir efektyvesnį verslo valdymą rezultatų turėtų atnešti kitąmet.

 • 2011 09 09 Balsių mokykloje - “Vildikos” baldai

  Naujoji Balsių pagrindinė mokykla tituluojama geriausia ir moderniausia mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione. Puikią mokymosi atmosferą kuria ne tik pastato architektūra, įkvėpta Skandinavijos šalių modelio, tačiau ir jaukūs, ergonomiški, pritaikyti mokinių poreikiams mokyklos baldai, kuriuos, bendradarbiaudama su architektais, suprojektavo ir pagamino biuro baldų gamintoja UAB „Vildika“.

 • 2011 06 02 Vilniaus architektams – „Vildikos“ naujienos

  15 metų patirtį biuro baldų gamyboje turinti UAB „Vildika“, įgyvendindama savo tikslą kurti žmogaus veiklai „draugiškus“ biuro baldus, Vilniaus miesto architektams pristatė naujienas: biuro baldų kolekciją AMIKA ir unikalias vokiškas „Sitness“ kolekcijos darbo kėdes, sukurtas sėdėti sveikai, nevarginant stuburo.

 
© 2008 - 2017 UAB „Vildika“. Visos teisės saugomos. IDEA – interneto svetainių kūrimas

Susisiekite
Specialisto konsultacija

Jei kilo klausimų ar reikia konsultacijos - būtinai kreipkitės

Arba skambinkite tel. +370 5 275 56 80 / mob. tel. +370 656 35 563

Specialisto konsultacija

Jei kilo klausimų ar reikia konsultacijos - būtinai kreipkitės. Norėdami, jog su Jumi susisiektų Vildikos specialistai, užpildykite formą. Taip pat galite skambinti +370 656 35 563.Konsultacija telefonu

Įveskite savo duomenis ir mes su jumis susisieksime