Naujienos
 • 2014 07 08 Patarimai, padedantys biure sukurti gerą atmosferą

  Patarimai, padedantys biure sukurti gerą atmosferą Įmonės darbuotojai, jų žinios ir patirtis yra kiekvienos įmonės svarbi sudedamoji dalis. Žmogiškųjų išteklių specialistai ir teoretikai yra sudarę ilgus sąrašus būdų, kaip kelti ...

 • 2014 05 08 Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo

  Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo. Vis daugiau atsiranda informacijos apie reguliuojamo aukščio stalus. Kaip parodė Vašingtono Universiteto tyrimas, šie stalai ne tik padeda geriau susikoncentruoti, būti aktyvesniems, skatina ...

 • 2014 03 31 "Kėdžių centras“ – 10 įdomių ir sėkmingų metų

  Baigiantis metams, verslo įmonės ne tik įsigilina į įmonės balanso skaičiukus, bylojančius kaip sekėsi darbuotis, bet ir įvertina ne mažiau reikšmingus dalykus: įgytą patirtį, įveiktus iššūkius, įgyvendintas idėjas. O jeigu dar tie metai įmonės gyvenime - jubiliejiniai! „Kėdžių centrui“ 2013 metai buvo dešimti įdomios ir sėkmingos veiklos metai. Apie svarbiausius „Kėdžių centro“ raidos etapus pasakoja UAB „Vildika“, kuriai priklauso „Kėdžių centro“ salonai Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, savininkas Robertas Lazauskas.

 • 2014 02 16 Naujajame „Vildikos“ ir „Kėdžių centro“ salone Kaune dominuoja ergonomiški biuro baldai ir kėdės

  Biuro baldų gamintoja „Vildika“, siekdama būti arčiau savo klientų, atidarė savo saloną Kaune, Savanorių prospekte 219. Salone prekiaujama ne tik biuro ir metaliniais baldais, bet ir darbo, namų kėdėmis. „Vildikai“ priklausantis „Kėdžių centro“ salonas, turintis vieną didžiausių kėdžių asortimentų Lietuvoje, dalijasi su „Vildika“ prekybos sale, kad kauniečiams būtų dar patogiau, kad viską, ko reikia biurui įrengti, galėtų įsigyti iš vienų rankų.

 • 2013 07 05 Naujieji priimamojo baldai “Neta” - šiuolaikiniam biurui

  UAB “Vildika” pagamino naujus priimamojo baldus “Neta”. Baldų autorius Vaidas Zabulionis siekė, kad priimamojo baldai atspindėtų naujausias biuro baldu tendencijas, tačiau nebūtų vienadienis madingas baldas, tarnautų šeimininkams ilgai.

 • 2013 01 04 Pasitelkusi informacines technologijas „Vildika“ sėkmingai didina darbo našumą

  Siekdama plėsti savo pardavimus bei didinti įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose, UAB „Vildika“ vykdo darbo našumo optimizavimo ir eksporto didinimo diegiant informacines technologijas projektą.

 • 2012 11 13 "Išsipildymo akcijai 2012" neabejingi

         „Vildikos“ darbuotojai lapkričio 6 dieną  prisidėjo prie kilnios „Išsipildymo akcijos 2012“ ir surengė įmonėje „Pyragų dieną“.  Šiųmetinės, dešimtosios jubiliejinės labdaros akcijos iniciatyva buvo pakviesti  Lietuvos biudžetines ir verslo ...

 • 2012 10 19 „Vildika“ planuoja automatizuoti gamybą

  Biuro baldus gaminanti bendrovė „Vildika“ siekia didinti eksportą ir kiek įmanoma automatizuoti gamybą - kad būtų konkurencingesnė užsienio rinkose. Įmonė investavo į verslo valdymo sistemą, o kitąmet ketina imtis iš pagrindų atnaujinti įrenginius.

 • 2013 04 20 Kaune atidarytas naujas Kėdžių centro salonas

  Naujas Kėdžių centro salonas duris atvėrė Kaune, Savanorių pr. 219, gegrafiškai patrauklioje Kauno vietoje. Kėdžių centro salone eksponuojamas platus biuro, kavinių ir namų kėdžių asortimentas.

 • 2011 12 16 Investicijų vaisius raškys kitąmet

  Biuro baldų gamintoja UAB "Vildika", šiemet laimėjusi ne vieną didesnį konkursą, pajamas jau padvigubino. Dabar vykdomos investicijos į "lieknesnę" gamybą ir efektyvesnį verslo valdymą rezultatų turėtų atnešti kitąmet.

 
© 2008 - 2015 UAB „Vildika“. Visos teisės saugomos. IDEA – interneto svetainių kūrimas

Susisiekite
Specialisto konsultacija

Jei kilo klausimų ar reikia konsultacijos - būtinai kreipkitės

Arba skambinkite tel. +370 5 275 56 80 / mob. tel. +370 656 35 563

Specialisto konsultacija

Jei kilo klausimų ar reikia konsultacijos - būtinai kreipkitės. Norėdami, jog su Jumi susisiektų Vildikos specialistai, užpildykite formą. Taip pat galite skambinti +370 656 35 563.Konsultacija telefonu

Įveskite savo duomenis ir mes su jumis susisieksime