Naujienos
 • 2017 02 03 Stong Point įsikūrė moderniame A klasės biure

  2017 metų pradžioje UAB „StrongPoint” centrinis biuras persikėlė į naujas patalpas „City” verslo centre Vilniuje. Biuro projektą kūrė dizainerė Ingrida Zmejauskienė, o jį įgyvendinant talkino UAB „Vildika” komanda, padėję sukurti ergonomišką, modernią darbo aplinką įmonės darbuotojams. Naujame biure buvo įrengta priimamojo, poilsio zonos, posėdžių kambariai, gamybinės patalpos ir 126 ergonomiškos darbo vietos.

 • 2017 02 01 372 ergonomiškos darbo vietos naujame ADB „Gjensidige“ biure, Vilniuje

  Viena didžiausių šalies draudimo bendrovių ADB „Gjensidige“ 2017m. vasarį įsikūrė  verslo centre „City” Vilniuje. Bendrovės tikslas buvo sukurti aukščiausios  kokybės ir sveikatos standartus atitinkantį biurą, atkartojant „Gjensidige” grupės pagrindinio biuro Osle architektų koncepciją.

 • 2017 01 30 2017 - gamybos plėtros metai

  Viena didžiausių Lietuvos biuro baldų gamybos ir prekybos įmonė UAB “Vildika” 2017m. yra numačiusi gamybinę plėtrą.

 • 2016 10 18 Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo

  Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo. Vis daugiau atsiranda informacijos apie reguliuojamo aukščio stalus. Kaip parodė Vašingtono Universiteto tyrimas, šie stalai ne tik padeda geriau susikoncentruoti, būti aktyvesniems, skatina ...

 • 2017 01 08 Patarimai, padedantys biure sukurti gerą atmosferą

  Patarimai, padedantys biure sukurti gerą atmosferą Įmonės darbuotojai, jų žinios ir patirtis yra kiekvienos įmonės svarbi sudedamoji dalis. Žmogiškųjų išteklių specialistai ir teoretikai yra sudarę ilgus sąrašus būdų, kaip kelti ...

 • 2017 01 05 Naujieji priimamojo baldai “Neta” - šiuolaikiniam biurui

  UAB “Vildika” pagamino naujus priimamojo baldus “Neta”. Baldų autorius Vaidas Zabulionis siekė, kad priimamojo baldai atspindėtų naujausias biuro baldu tendencijas, tačiau nebūtų vienadienis madingas baldas, tarnautų šeimininkams ilgai.

 • 2016 05 19 "Kėdžių centras“ – 10 įdomių ir sėkmingų metų

  Baigiantis metams, verslo įmonės ne tik įsigilina į įmonės balanso skaičiukus, bylojančius kaip sekėsi darbuotis, bet ir įvertina ne mažiau reikšmingus dalykus: įgytą patirtį, įveiktus iššūkius, įgyvendintas idėjas. O jeigu dar tie metai įmonės gyvenime - jubiliejiniai! „Kėdžių centrui“ 2013 metai buvo dešimti įdomios ir sėkmingos veiklos metai. Apie svarbiausius „Kėdžių centro“ raidos etapus pasakoja UAB „Vildika“, kuriai priklauso „Kėdžių centro“ salonas Vilniuje,savininkas Robertas Lazauskas.

 • 2013 01 04 Pasitelkusi informacines technologijas „Vildika“ sėkmingai didina darbo našumą

  Siekdama plėsti savo pardavimus bei didinti įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose, UAB „Vildika“ vykdo darbo našumo optimizavimo ir eksporto didinimo diegiant informacines technologijas projektą.

 • 2012 11 13 "Išsipildymo akcijai 2012" neabejingi

         „Vildikos“ darbuotojai lapkričio 6 dieną  prisidėjo prie kilnios „Išsipildymo akcijos 2012“ ir surengė įmonėje „Pyragų dieną“.  Šiųmetinės, dešimtosios jubiliejinės labdaros akcijos iniciatyva buvo pakviesti  Lietuvos biudžetines ir verslo ...

 • 2012 10 19 „Vildika“ planuoja automatizuoti gamybą

  Biuro baldus gaminanti bendrovė „Vildika“ siekia didinti eksportą ir kiek įmanoma automatizuoti gamybą - kad būtų konkurencingesnė užsienio rinkose. Įmonė investavo į verslo valdymo sistemą, o kitąmet ketina imtis iš pagrindų atnaujinti įrenginius.

 
© 2008 - 2017 UAB „Vildika“. Visos teisės saugomos. IDEA – interneto svetainių kūrimas