828

moksleivio darbo vietų

100

personalo darbo vietų

48

klasės

120

persirengimo spintelių

 

Klientas: „Vilniaus Balsių progimnazija”

Vieta: Bubilo g. 8, Vilnius

Architektai: a.s.a Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma

Projekto vadovas: Petras Kašinskas, Vildika

Projekto aprašymas

2011 metų rugsėjo 1-ąją dieną duris atvėrusios naujosios Balsių mokyklos pastatas buvo suprojektuotas siekiant pastatyti ne tik modernią švietimo įstaigą, bet ir patrauklią erdvę skatinantinančią vietos gyventojų bendravimą. Vildika, bendradarbiaudama su Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma, įrengė 828 darbo vietas moksleiviams, 100 darbo vietų mokyklos personalui, 48 klases, 120 persirengimo spintelių ir kt.

Visos erdvės, nuo administracinių patalpų, foje, muziejaus, valgyklos iki aktų salės, bibliotekos ir kitų patalpų, buvo įrengtos vadovaujantis šiuolaikiniais ergonomikos standartais. 2013 metais mokykla buvo pristatyta tarptautinėje architektūros parodoje Londone, apdovanota akso medaliu „Lietuvos metų gaminio 2010” rinkimuose, taip pat laimėjo „geriausio visuomeninio pastato prizą „už darnią plėtrą 2012” apdovanojimuose.

Filmas apie Balsių pagrindinę mokyklą

Balsių mokykla pristatyta architektūros parodoje Londone, Karališkajame Britanijos architektūros institute. Šis filmas yra parodos „Paralelės. Lietuvos architektūra: trys laikmečiai, trys veidai” dalis. (a.s.a. S. Kuncevičiaus projektavimo firmos medžiaga)