12

ergonomiškų darbo vietų

1

pasitarimų erdvė

1

virtuvė

180 m2

biuras

 

Klientas: SIA „UniCredit Leasing” Lietuvos filialas

Vieta: Konstitucijos pr. 29, Vilnius

Architektai: Architektūros studija „Plazma“

Projekto vadovas: Aušrinė Normantienė, Vildika

Projekto aprašymas

2017 metais verslo centre K29 Vilniuje įrengtas SIA „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo biuras. Projekto autoriai – architektūros studija “Plazma” – balduose ir interjere stengėsi atkartoti visoje verslo centro architektūroje dominuojančias vertikalias linijas, taip sukurdami vientisą stilių.

Pagrindinė biuro puošmena – poilsio zoną nuo darbo erdvės atskirianti medinė sienelė, sudaryta iš vertikalių medžio konstrukcijų. Už sienelės suprojektuota virtuvėlė ir masyvus stalas su pusbario kėdėmis, tad ši vieta darbuotojų mėgstama ne tik poilsio akimirką, bet ir trumpiems darbiniams pasitarimams rengti.

Visame biure labai šviesu ir erdvu, nes ažūrinė medžio sienelė nesulaiko šviesos, o suteikia aplinkai ypatingo lengvumo. 12 darbo vietų biure įrengti stalai parinkti ypač galvojant apie darbuotojų sveikata ir gerovę, nes yra reguliuojamojo aukščio ir su pertvaromis. Tad kiekvienas gali kas valandą padirbėti prie kompiuterio ne tik sėdėdamas, bet ir atsistojęs.

Pasirinktos “Vildikos” gamybos kėdės taip pat yra ergonomiškos, turinčios daugybę reguliavimo galimybių. Biuro spintos, kaip ir kitos interjero detalės yra dengtos natūraliu lukštu,tad alsuoja modernia prabanga. Be to, spinta tarnauja ir kaip užtvara, sulaikanti triukšmą, sklindatį nuo įėjimo į biurą. Šiame biure viskas gerai apgalvota ir subalansuota. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokių jaukių interjerų kūrimo.