Būkite geresnė komanda prie reguliuojamo aukščio stalo

Reguliuojamo_aukščio_stalas_Vildika

Vis daugiau atsiranda informacijos apie reguliuojamo aukščio stalus. Kaip parodė Vašingtono Universiteto tyrimas, šie stalai ne tik padeda geriau susikoncentruoti, būti aktyvesniems, skatina vystyti kūrybines idėjas, problemų sprendimų įgūdžius ir komandos bendradarbiavimą, bet ir mažina raumenų skausmus atsirandančius dėl ilgalaikio nepatogaus sėdėjimo.

Eksperimento metu, rengėjai suskirstė daugiau nei 200 dalyvių į grupes po 35 žmones. Pusė komandų buvo nuvesti į standartinį konferencijų kambarį su kėdėmis, o kita pusė dirbo stovėdami. Visos grupės gavo tokią pačią užduotį – parašyti reklaminio video filmo scenarijų. Tyrimo rengėjai pamatė, kad komandos, kurios dirbo stovėdamos prie reguliuojamo aukščio stalo, parodė aukštesnį bendravimo ir bendradarbiavimo lygį. Šie žmonės dirbo kaip komanda, geriau atsižvelgė į draugų idėjas, nubuvo tokie egoistiški.

Jei bent truputį domėjotės reguliuojamo aukščio stalais, tai tikrai žinote, apie jų naudą sveikatai ir poveikį darbo produktyvumui, kuris atsiranda turint galimybę  pakilti nuo kėdės darbo dienos metu. Ši informacija yra gerai žinoma, tačiau tai buvo pirmas eksperimentas kurio metu dėmesys buvo kreipiamas į tai, kaip stalai, prie kurių galima stovėti, veikia žmonių bendradarbiavimą.

Prie tyrimo rezultatų gali prisidėti ir asmeninė šią metodiką naudojančių įmonių patirtis. „Jau metus laiko komandos susitikimus leidžiame stovėdami. Mes esame kūrybiškesni ir dirbame geriau, kaip vientisa komanda“ – sako „The Human Solution“ kompanijos narė. Mokslininkai sako, kad trys kūno judesiai leidžia atlikti tris judesius ir smegenims, o tai padeda pagerinti, kaip jie įvardina, „bendrų darbo žinių“ pajėgumą.

Taigi, jei galvojate savo darbo vietą atnaujinti stalu, kuris darbą padarys sveikesniu, smagesniu ir pilnu gerų idėjų, susisiekite su mumis!